תרבותא - סקירת אירועי התרבות בטל מנשה

נשלח 10 באוק׳ 2010, 11:13 על ידי אבי מנדלסון מזכירות

גליון חגיגי (מצ"ב לוחודש חשון, ורשימת החוגים המלאה)

ובכן, כפי ששמתם לב אירועי התרבות בישוב מתרבים ומתרחבים...

לאחר פירוק הסוכה, הקפות שניות, בין הבישולים לשבת ועוד... יצאו כ- 20 אנשים מהישוב לטיול באיסרו חג סוכות, בטיול הילכנו בין האלונים בשמורת אלוני אבא, לאחר שמילאנו שאלון משפחתי שאת זהות המשפחה היו צריכים לזהות שאר המטיילים במהלך המסלול,  שמענו על אבא ברדיצ'ב (שצנח עם חנה סנש וחביבה רייך...) אשר על שמו הישוב הסמוך (ואיזה כיף היה זה לשמוע את הילדים הצעירים מתארים בפני את קורות חייו כמה ימים אחרי הטיול), הכרנו מעט את תכונות האלון, הצגנו הצגה על תולדות השמורה ופיסלנו מחומרים בטבע.

משם המשכנו אל חוות התבלינים ופסטיבל הפפריקה, שם שמענו על התבלינים השונים ותכונותיהם (ידעת שלוונדר משפר זיכרון, ויוצר רוגע ושלווה...?) ותודה לכל המשתתפים על הטיפים השונים ...

ואחרי החגים הגיע ... לא רק השיר ... אלא "אחרי החגים" ערב ראש חודש לנשים אשר התקיים אתמול היה מקסים. לאחר ארוחה קלה החלה התוכנית האומנתית שנפתחה בהצגה המעולה של שני חדד ותמר ברוקנר,  לאחריה המשכנו בשיח חברות קצר על שגרת יומנו, כאשר שירה של זלדה וסיפורו של רבי נחמן היו חלק מהשיח בקבוצה. לאחר מכן שיתפנו אחת את השניה בטיפים ורעיונות לשבירת שגרה. וסימנו בצפיה בסרט לקום אתמול בבוקר.

תודה רבה לנשים הרבות שהגיעו. ולהתראות במסיבת ר"ח כסלו.

ומה הלאה?! (לגילון חגיגי זה מצורף לוחודש חשון)

היום, יום חמישי,  נוער live - מופע מוזיקלי של הרכב טל מנשה בבית משפחת גודמן. על הסקסופונים ינגנו נתנאל גודמן ורעות פלדמן – סקסופון, ינאי ויזל – פסנתר, עקיבא הורגן – גיטרה חשמלית, בליווי: עינת הראל – תופים וחמדה סרי – גיטרה בס.

אתנחתא - לימוד תורה לנשים- מסורת לימוד התורה בימי רביעי ממשיכה, בכל חודש נתחיל סדרה של שיעורים מפי מרצים שונים. והחודש מאת חיה שטרסברג. בבית משפחת שמשוני בשעה 21:00.

סרט קפה ומאפה - אחד לחודש במוצאי שבת של החורף (הארוכים ... ארוכים...) נצא אל המעון הישן לצפות בסרט יחדיו....

Comments