home‏ > ‏

פגוש את האנשים

הקהילה בטל מנשה מקסימה ומגוונת. בדף זה תוכלו לפגוש מקצת האנשים שיוצרים את הקהילה

משפחת צובל

פיה (27), ילידת רחובות למדה באולפנת בהר"ן. לאחר לימודי הנדסת חשמל בטכניון המשיכה לתואר שני באוניברסיטת ת"א ובימים אלו מתחילה עבודתה בחברת צורן בחיפה. בין לבין הספיקה לעבוד באינטל. פיה הייתה חברה בועדת קליטה והיום חברת מזכירות.
שמוליק (32) למד בישיבת הסדר הכותל ואח"כ סיים תואר ראשון ושני בהנדסת חשמל בטכניון ועובד כבר מספר שנים באינטל, מפתח את שבבי המחשבים הבאים. 
למשפחת צובל שלושה ילדים (ישעיה, יעלי ומרב) והיא המשפחה הראשונה שקנתה את ביתה בשכונת גני המרכז

משפחת צובל


משפחת ברוקנר

חלק מ"קומונת ברוקנר" ביישוב ( ההורים של טוביה מתגוררים ביישוב אך כרגע נמצאים בשליחות בגרמניה ואחיו של טוביה- שלום דב ואשתו-אלה מתגוררים גם כן ביישוב...)


בני המשפחה:

טוביה- בן 24. בוגר היישוב ומאוהב בו כליל. איש קבע בצה"ל. משרת כרגע כסמ"פ טירונים בשזפון( משהו צריך טרמפ לסוף העולם שמאלה???)

תמר- בת 24. למדה במדרשת טל מנשה( כן כן וכך הכירו השניים...) בוגרת תואר ראשון בפיזיותרפיה. כרגע בבית עם הילדים.

יהודה חי- בן שנתיים וחצי. ילד שובב וחייכן. 'לומד' במעון של טל מנשה ונהנה מאוד...

איילה זוריה- בת חמישה חודשים, חדשה פה באזור , מ-ת-ו-ק-ה ולומדת במעון של אמא שלה...
זהו בינתיים ונתראה בשמחות!!!!!!!!!!!!!!


משפחת גודמן

הצטרפנו כזוג צעיר לגרעין ההקמה של טל מנשה כשמשה למד מערכות מידע בטכניון ועידית למדה מתמטיקה והוראה באוניברסיטת חיפה.
שלומית (19) נולדה בחיפה לסטודנטים הנ"ל, וכיום אחרי סיום 4 שנים מוצלחות באולפנת כפר פינס מבלה בשירות לאומי במרכז להעמקת יהדות במעלות.

חרות (18) נולדה בשדה יעקב (אתר ה'גיבוש' של הגרעין) ותסיים בע"ה השנה שמינית באולפנית מבשרת ברוך - חדרה. בשנה הבאה תכירו אותה כקומונרית סניף כרמי צור של בנ"ע.

נתנאל (15) יליד טל מנשה. כיום תלמיד חרוץ בישיבת מקור חיים ומדריך בבני-עקיבא בישוב.

נעם (13) חגג השנה בר מצוה. תלמיד בנתיבות דרור - אור עקיבא ושחקן מוביל בהפועל גן שמואל בכדורסל.

יעל(9) לומדת ביישוב בבית ספר טללי אורות.

המשפחה אוהבת לטייל(ביחד), ולקרוא (כל אחד לחוד).בזמן שנותר, עידית מחנכת ומורה למתמטיקה באולפנית צביה עפולה, ומשה עובד כמנתח מערכות בחברת מטריקס בחיפה.

משפחת גודמןבולקא
חרות גודמן
טראב
מרחבי
עובדיה
שרביט


משפחת ברלב

שלום,

שמי שיר, אני אהיה בת עשרים בקיץ הקרוב, וכרגע אני בשנת שירות שנייה– בפורטלנד, אורגון שבארה"ב. שם אנחנו (אני ובת השירות שאיתי) עובדות כמורות מסייעות בבית ספר יהודי, מעבירות פעילויות בקהילה ובנוסף הקמנו סניף בני-עקיבא קטן.

בעז"ה הקיץ אני חוזרת לארץ בסיום השירות, ומתעתדת בשנה הבאה ללמוד באוניברסיטה/טכניון.

הצטרפתי יחד עם הורי לגרעין המייסד של היישוב עוד כשהייתי בת שנה, וגדלתי ביישוב עוד כשכל מה שהיה זה שכונת קרוונים קטנה על הגבעה. גדלתי כאן על הסלעים ובין השיחים עם כל הילדים הראשונים של היישוב, וזכיתי להיות במחזור הראשון שסיים בבית הספר טללי אורות 6 שנים– בית הספר צמח משנה לשנה.

לאחר שנתיים של חטיבת ביניים באולפנית מבשרת בחדרה, הלכתי ללמוד בכיתה ט' באולפנית בנ"ע ת"א ושם גם סיימתי את התיכון במגמה ריאלית-פיסיקלית, מחשבים ואומנות.

את שנת השירות הראשונה שלי עשיתי בעפולה בתיכון "יהודה" – עסקתי בעזרה בלימודים בקבוצות קטנות באנגלית, במתמטיקה ועוד, ומהצד החברתי – סייעתי לפעילות מועצת התלמידים ובארגון אירועים לכל בית הספר במהלך השנה. הייתה לי שם שנה נהדרת בעבודה עם התלמידים ובעפולה בכלל, ובמיוחד עם בנות השירות החברות לדירה, שנהיו לי חברות נפש לחיים.


שיר ברלב

הורי הם אור וצביקה בר-לב. אבא הוא פיזיקאי, עובד בחברת טאואר סמיקונדוקטור במגדל העמק. אימא היא מנתחת מערכות מידע, עובדת בחברת סאפ ברעננה. הורי הכירו בזמן לימודיהם בטכניון בחיפה והצטרפו יחד עם משפחות נוספות מהטכניון לגרעין המייסד של היישוב. אבא היה מזכיר הגרעין בזמן שעלינו לקרקע לכאן ואנחנו תמיד נהנים להגיד שאנחנו "המשפחה הראשונה של היישוב" – המשאית שלנו פרקה אותנו כאן בבוקר, ואז חזרה להביא את המשפחה השנייה שהגיעה באותו יום אחה"צ... (ברוקנר). אחותי חן עושה כרגע את שנת השירות הראשונה שלה בבית חולים מאיר בכפר-סבא, ואחיי לומדים בקריית יעקב הרצוג כפר-סבא.


עובדיה סיגל ושייקה

סיגל ושייקה עובדיה הגיעו לטל מנשה מעפולה שם גדל שייקה. סיגל אחות בכירה במיון בבי"ח העמק היא בת בית-שאן במקור. שיייקה קבלן בנין ומיזוג ובתחילת דרכו היה שותף של יצחק תשובה. לזוג עובדיה ארבעה ילדים: טל (14) לומדת באולפנית מבשרת בחדרה, עידו (11) לומד בטללי אורות, נעמה (6) ואוריה (4)  בגנים. 

משפחת עובדיה

צרו איתי קשר

Comments