חוגים לילדים


ת"ת תשע"ז

·     אני מתנצל בפני כל מי שנפגע מהאיחור וחוסר ההבנה בהודעות השינוי השבוע. כיוון, שע"מ להודיע על שינויים בעזרת מסרון,  הייתי צריך לבנות קודם קובץ של הניידים של הקבוצות השונות.

כדי לחסוך בכספי הת"ת, אבקש להודיע לי על נייד אחד לכל משפחה, שאליו תשלח ההודעה. הדוא"ל שלי adiavraham@neto.net.il

 

קבוצה

ימים

שעות

נושא

מלמד

עלות

גנים

ב', ד', ה'

16:00

בראשית-שמות

הרב אברהם

66 ₪

א'-ב' בנות

ב', ד', ה'

16:30

הלכה ומשנה

הרב אברהם

72 ₪

א'-ב' בנים

ב', ד', ה'

17:15

הלכה ומשנה

הרב אברהם

72 ₪

ג'-ד' בנות

א', ד'

16:00

משניות מועד

הרב אליסף 

48 ₪

ג'-ד' בנים

א', ד'

16:45

בבא מציעא

הרב אליסף

48 ₪

ה'-ו' בנות

א',ד'

17:30

משניות מועד

הרב אליסף

48 ₪

ה'-ו' בנים

א', ד'

18:15

בבא מציעא

הרב אליסף

48 ₪

בעקבות כך שהגיעו ילדים בודדים לשיעור של גן סביון אוחדו הקבוצות. קבוצות א'-ב' ילמדו מסכת מידות ואת הלכות החגים השונים. ג'-ד' בנות התחילו מסכת תענית. ה'-ו' בנות התחילו מסכת ר"ה.

בשני דברים ייתכנו עדיין שינויים: יתכן שאשנה את אחד מימי הלימוד שלי (קשור ליום הלימודים שלי). בהמשך החודש לאחר שיתייצב הרישום לקבוצות, אוכל לדעת האם יש צורך בהעלאת שכר הלימוד ובכמה. נא לעקוב אחרי ההודעות.

אברהם ראב"ד


לפניכם רשימת חוגים הקיימים ביישובנו. רוב החוגים מועברים באופן פרטי ע"י אנשי הישוב. משמע שהמעוניינים מתבקשים לפנות ישירות למעביר החוג לרישום ולפרטים נוספים:

 

1.                   "ריקמה אומנותית" – עם מרסל אוחנה לבנות ד'-ו'.

2.                   לימוד נגינה בגיטרה לילדי ה' ומעלה. בתיאום יחידנו עם שרה שניאור.

3.                   רישום וציור לילדי א' ומעלה עם שרה שניאור

4.                   חוג תפירה לבנות ג'-ו' עם שרה שניאור

5.                   ריתמוסיקה לגיל הרך עם מרגלית קלימן

6.                   חוג חליליות לילדי ב' ומעלה עם מרגלית קלימן

7.                   חוג יצירה בפימו לילדי א' ומעלה עם תהלה גול

8.                   קומיקס לאיור לילדי ד' ומעלה עם מלכה עוזיאל

9.                   יסודות הרישום לילדי א' ומעלה עם מלכה עוזיאל

10.                גיטרה – לימוד פרטני עם מלכה עוזיאל

11.                אומנות ומלאכה – לילדי גן נופר ומעלה בהדרכת אסתר הורגן

 

כמו כן, ישנם חוגים המתנהלים דרכי. הרישום אצלי, קביעת הזמנים לחוגים אלו מתואמת איתי באופן מלא. החוגים הם:

 

1.                   ג'ודו ילדים עם זאב מחיננית.

ילדי 4-7 יום ראשון 17:00 – 17:45,

ילדי 8-12 יום ראשון 18:00 – 19:00.

רק לאחר רישום של 6 ילדים לקבוצה, אקבע שעור ניסיון עם המורה. החוג יתקיים בישוב.

2.                   סמבו קרבי לילדי 12 ומעלה כולל מבוגרים (שנה שעברה נוצרה קבוצה שעבדו בה ביחד אבות ובניהם – היה נחמד מאד). השיעור יתקיים בימי ראשון בשעה 20:30- בחיננית.

3.                   חוג פילאטיס לנשים ונערות מכיתה י"א ומעלה, בכל יום שני בשעה 20:15 עם המדריכה רחל בן שמחון. החוג פועל כבר מס' שבועות וציבור המשתתפות מאד מרוצות. החל מהשבוע החוג יתקיים במרכז הפעלה.

4.                   חוג אירובי וחיטוב הגוף עם מירי סלע לנשים ונערות. שיעור ניסיון ראשון ביום שלישי הקרוב, ד' חשוון (12.10), בשעה 20:30, במרכז ההפעלה.

5.                   חוזרים ומתחדשים עם החוג למחול וריקודי עם רעות אנטמן.

בימי שני: בנות גן-א' תנועה ומחול – 15:45 – 16:30,

בנות ב'-ג' מחול 16:30 – 17:30,

ד'-ה' מחול מודרני 17:30 – 18:30,

ו' ומעלה ריקודי עם. שיעור נסיון ביום שני הקרוב במעון הישן.

 

השבוע

 

שיעורי ניסיון לחוגי המחול והתנועה לגילאים השונים

יום שני, עפ"י פירוט השעות שניתן

 

שיעור ניסיון לחוג אירובי נשים

יום שלישי, בשעה 20:30 במרכז הפעלה

 

 

 

Comments